АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ КОМПАНІЇ TALISMAN ALUMINIUM

Ми є тією компанією, яка захоплюється винятковими характеристиками алюмінію і тому пропонуємо Вам більш детально ознайомиться з нашою продукцією. Основний напрямок Talisman Aluminium - виготовлення і реалізація профільних систем для масового виробництва алюмінієвих вікон. Крім цього компанія в своєму арсеналі має системи алюмінієвих дверей офісних перегородок, вентиляційних решіток, фасадів і сонцезахисних ламелей. За 24 роки роботи в будівельній індустрії ми придбали неоціненний досвід в різних проектах від побудови фасаду на Майдані Незалежності ТРЦ "Глобус" до прийняття участі в будівництві котеджних містечок. Ми професійно підходимо до виконання поставлених завдань і гарантуємо високу якість кінцевого результату, адже головною метою роботи нашої компанії є - абсолютно задоволений замовник.

ЗРАЗКИ ПРОЕКТІВ

Житловий будинок

Детальніше

Матеріали для скачування

Актуальні проспекти

Детальніше

Поширені запитання

Просто про складне

Детальніше

ЧОМУ АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ - ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА

Алюміній вніс свій вагомий внесок в зміні зовнішнього вигляду міст: ясність ліній, шалене бажання рости в небо, елегантність і функціональність. Прозорі контури хмарочосів, які дістають до неба, підтримуються легкими і міцними алюмінієвими вузлами. 85% торговельних, розважальних, спортивних, адміністративних та інших будівель зведені з використанням алюмінієвих конструкцій. Легкий, але міцний матеріал, який не піддається корозії, не токсичний, але довговічний і має можливість бути бажаної формі.

Легкість - основна якісна особливіть алюмінію. Завдяки питомій вазі, конструкції з алюмінію складають половину ваги конструкцій зі сталі з аналогічною жорсткістю. Маса алюмінієвих конструкцій становить 1/2 - 2/3 ваги сталевих конструкцій, і до 1/7 маси залізобетонних конструкцій з рівною опорною здатністю. Тому алюмінієві конструкції сьогодні використовуються в багатоповерхових будинках і хмарочосах. Скільки будуть важити такі конструкції, якщо використовувати сталь? Якої глибини потрібно було б закласти фундамент і наскільки витратним виявилося будівництво будівлі?

Легка вага конструкцій полегшує механічні компоненти, зводить до мінімуму витрати, розширює поле для творчості архітекторам, щоб реалізувати своє бачення. Крім того, простіше, швидше працювати з легкими структурами. Алюміній - інструмент для творчості в руках архітектора, який втілює в життя дивовижні алюмінієві конструкції в проектах, які було б складно виготовити з металу, дерева і навіть пластика. Ось чому алюміній так часто застосовуються в будівельному світі.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК АЛЮМІНІЄВИХ КОНСТРУКЦІЙ!

НОВИНИ ТА СТАТТІ

ДИВНІ І ВРАЖАЮЧІ ФАКТИ ПРО ВИРОБНИЦТВО АЛЮМІНІЄВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Алюмінієві конструкції стали застосовуватися в будівництві ще на початку минулого століття, але через надмірну ціну і недостатню кількість, не користувалися великим попитом. У 1920-х роках винайшли електроліз, завдяки чому відбулося зниження вартості алюмінію на 80%. З тих пір цей матеріал став частіше використовуватися в промислових будівлях і будинках громадського призначення.

У 1940-х роках алюміній у 85% випадків використовувався в авіабудуванні. Завдяки цьому факту навіть отримав другу назву - «крилатий метал». Під час війни застосування алюмінію в будівництві ненадовго сповільнилося. Ближче до середини 20-го століття конструкції з алюмінію повернули свою популярність в спорудженні багатоповерхівок і мостів. Будівельні компанії віддавали перевагу конструкціям з алюмінію для виготовлення куполоподібних дахів, вікон, фасадів та ін.

ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО ВИРОБНИЦТВО АЛЮМІНІЄВИХ КОНСТРУКЦІЙ В УКРАЇНІ?

Алюмінієві конструкції в громадському будівництві часто можна зустріти у вигляді елегантних вікон, надійних дверей, сучасних фасадів, офісних перегородок, зимових садів, скляних дахів, куполів, ламелей для кондиціонування повітря і захисту від сонця. Конструкції з алюмінію складаються з профілів, які в свою чергу формуються за допомогою пресування м'якого алюмінію спеціальною головкою з отворами встановленої секції. Вижимання допомагає домогтися точності в розмірах продуктів. Алюміній легко піддається поліровці, фарбуванню за допомогою порошкових фарб. Потрібно відзначити, що загальнобудівельний ринок в Україні динамічно зростає через введення технологій Європейського ринку в виготовленні алюмінієвих конструкцій.

ЧОМУ КОНСТРУКЦІЇ З АЛЮМІНІЮ НЕ ЗАЛИШАТЬ ВАС БАЙДУЖИМ?

  • Термін служби конструкцій з алюмінію становить не менше 80 років

  • В межах цього тимчасового інтервалу конструкції допускається застосовувати в погодних умовах кліматичних зон Африки та Антарктиди, так як цей матеріал зберігає власні якості навіть при температурах з -80C аж до +300C

  • Алюмінієві конструкції пошкоджуютья при пожежах, однак при низьких температурах сплав стає ще міцніше

  • Термоізольоване облицювальне покріття з алюмінієвим напиленням, в 4 рази краще оберігає споруду від морозу, ніж обшивка з цегли з товщиною в 10 сантиметрів або кладка з каменю 20 см в товщину. Це і стало причиною застосування алюмінію в холодних погодних регіонах.

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ! ЧОМУ ВСІ ІДЕЇ В ВИГОТОВЛЕННІ АЛЮМІНІЄВИХ КОНСТРУКЦІЙ ПОТРІБНО ПІДДАВАТИ ПЕРЕВІРЦІ?

Конструкції з алюмінію займають головну нішу в будівельній індустрії. Сьогодні люди більше приділяють уваги екологічності, зносостійкості і дизайну виробів. Так як конструкції з алюмінію стали частиною мистецтва. Талісман - це 24-річний досвід на міжнародному ринку як інжинірингової компанії і виробника профільних систем у виготовленні фасадів, домашніх зимових садів, офісних перегородок, алюмінієвих вікон і дверей. Тому варто звернути увагу на наші рішення в даній області. Наша мета - робити продукти, які будуть радувати наших споживачів не один десяток років. Ми робимо продукцію, яка відповідає вимогам нинішньої архітектури і відповідає потребам і очікуванням користувачів. Прагнення до вдосконалення і естетики - наша філософія, про яку ми пам'ятаємо кожного дня. Наша продукція ретельно відбирається для конкретних проектів, щоб відповідати стандартам ISO9001.

На цьому сайті Ви можете знайти, наші інжинірингові рішення у вигляді профільних систем, за допомогою яких Ви зможете реалізувати своє творче бачення (дизайнерські рішення).

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА 90%
АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ 85%
ФАСАДИ 80%
ПЕРЕГОРОДКИ 95%
ЗИМОВІ САДИ 95%
ВЕНТИЛЯЦІЙНІ РЕШІТКИ 96%
АЛЮМО-ДЕРЕВ'ЯНІ ВІКНА 19%
РОЗСУВНІ ДВЕРІ 31%